PROMOCJE!    Kontakt     Für Deutsche Kunden    

 

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi promocjami!

 

 

 

Do końca lutego zapraszamy do skorzystania z promocji na drzwi zewnętrzne KMT.

Wszystkie modele i kolory z serii Supertherm 90 i Passive z rabatem 20%.

 

Drzwi Supertherm mają grubość 90mm, a w ich budowie skrzydła zostały zastosowane: ramiak z drewna klejonego na całym obwodzie, przegroda termiczna, podwójny felc, szcześć bolców antywyważeniowych oraz zawiasy 3D. Posiadają również czwartą przylgę z uszelką samoopadającą i windstoper, które pozwalają na uzyskanie dodatkowej szczelności. Dodatkowo w komplecie ościeżnica aluminiowa wyposażona w przekładkę termiczną.

Drzwi z seii Passive mają grubość 75mm, posiadają jednak najlepszy współczynnik przenikania ciepła dla drzwi stalowych na polskim rynku (Ud=0,57), w związku z tym idealnie nadają się do domów pasywnych i energooszczędnych. W konstrukcji skrzydła zastosowano przekładkę termiczną oraz dwie uszczelki.

 

Zarówno drzwi z serii Supertherm 90, jak i Passive, spełniają wymogi programu "Czyste powietrze".

 

Kliknij i zapoznaj się z dostępnymi modelami i kolorami

 

 


 

 

 

Drzwi bezprzylgowe to drzwi, które po zamknięciu tworzą jednolitą powierzchnię z ościeżnicą.

W większości modeli takie drzwi w standardzie mają chowane zawiasy, co nadaje im minimalistyczny charakter. 

   

Takie skrzydło wpisuje się głównie w nowoczesne, innowacyjne wnętrza, choć dobrze dobrane może sprawdzić się również w tradycyjnie urządzonych pomieszczeniach - nie odwraca wówczas uwagi od wystroju.

   

Dzięki swojemu minimalizmowi drzwi bezprzylgowe pozwalają na więcej szaleństwa dookoła - ciekawym rozwiązaniem może być na przykład zastosowanie ościeżnicy w innym, kontrastującym do koloru skrzydła odcieniu.