PROMOCJE!    Kontakt     Für Deutsche Kunden    

 

Estetyka
Bramy 9800 Prestige to ekskluzywny produkt, doskonale naśladujący drewno. Jest to wyrób dla klientów preferujących naturalną stylistykę. Mogą oni zaspokoić swoje oczekiwania nie ponosząc dużych kosztów. Poszycie zewnętrzne wykonane jest z włókna szklanego i tak doskon­ale nawiązuje swoją strukturą i kolorystyką do naturalnego drewna, że nawet specjaliści mają trudności z rozpoznaniem imitacji. Dostępne w kolorach mahoń, orzech, dąb, ciemna zieleń, szary i naturalna glina. Model 9800 dostarc­zany jest w wersji z przetłoczeniem pozio­mym, podwójny wąski kaseton oraz kaseton ułożony pionowo. Uszczelki w kolorze białym lub brązowym (w zależności od koloru bramy). W bramach tego typu można zastosować duże przeszklenia. Całość dopełnia eleganckie wykończenie wewnętrzne, niespotykane u in­nych producentów.

Kolory drewna
0001
0001 mahoń
0002
0002 orzech
0003
0003 złoty dąb
0004
0004 zielony
0005
0005 szary
0006
0006 jasna glina

Termoizolacyjność
Zewnętrzna powłoka bramy wykonana jest z włókna szklanego a wewnętrzna z lakierowanej blachy stalowej. Wypełnienie stanowi pianka poliuretanowa. Konstrukcja łącząca włókno sz­klane z pianką poliuretanową tworzy warstwę izolacyjną. Dodatkowo likwiduje przenikanie cieplne tzw. mostki termiczne, powstające na styku blachy osłonowej zewnętrznej i wewnętrznej. Taka budowa panelu ma wpływ na wzrost izolacyjności termicznej bramy. Współczynnik przenikalności cieplnej U dla bramy 9800 to tylko 1,6 W/m2K i jest on podany dla bramy zamontowanej. Grubość panelu 25mm.

Trwałość
Konstrukcja bramy oparta jest o sprawdzone rozwiązania z innych modeli z serii 9000 co daje gwarancję na długotrwałe satysfakcjonujące użytkowanie. Bramy zaopatrzone są w sprężyny skrętne o dużej wytrzymałości (min 20 tys. cykli) a liny, zawiasy i inny osprzęt sprawdzane są na wytrzymałość min. 50 tys. cykli.

Praktyczność i uniwersalność
Brama 9800 Prestige to kolejny produkt, który nie ma odpowiednika na rynkach światowych. Swoją funkcjonalnością i innowacyjnymi rozwiązaniami zaspokaja wyszukane oczeki­wania klientów zarówno pod względem tech­nicznym jak i estetycznym. Ogromnym atutem bram 9800 Prestige jest fakt, iż produkt ten doskonale imituje drewno a przy tym nie wymaga częstej konserwacji. Pozbawiony jest też wad związanych z rozsychaniem się pan­eli, wysokimi kosztami zakupu i eksploatacji. Jednocześnie zachowuje wszelkie walory bram segmentowych wciąganych pod sufit.

Wzory