PROMOCJE!    Kontakt     Für Deutsche Kunden    

 

Estetyka
Brama 9700 to realizacja marzeń o połączeniu stylistyki bramy rozwiernej z zaletami technic­znymi i funkcjonalnością bramy segmentowej. Jest to wyjątkowe wzornictwo, nieporówny­walne t. konkurencją. Firma Wayne Dalton wdrożyła unikalną technologię łączenia pan­eli stalowych z tzw. szprosami oddającymi stylistykę bram stosowanych np. w wiejskich rezydencjach. Wzornictwo, wystrój i kolorystykę bramy można komponować bez ograniczeń zaspokajając najbardziej wyszukane gusta. Ten typ bramy mogą Państwo zamówić w kolorze białym, brązowym, w kolorach rustykalnych lub w jednym z kolorów z palety RAL. Dodatkowo ciekawym rozwiązaniem jest wzbogacenie wyrobu o nakładki imitujące zawiasy, klamki, kołatki. Taka brama ma swój niepowtarzalny styl i charakter.

Kolory standardowe
9016
biały, zblizony do RAL9016
8028
brązowy, zbliżony do RAL8028
Kolory rustykalne
0001
0001 mahoń
0002
0002 orzech
0003
0003 złoty dąb
0004
0004 zielony
0005
0005 szary
0006
0006 jasna glina

Praktyczność i uniwersalność
Bramy segmentowe 9700 Design to unikatowe wzornictwo i kolorystyka. Idealnie imitują bramę dwuskrzydłową a dzięki swojej kon­strukcji otwierają się pionowo, zachowując walory bramy segmentowej. Rozwiązanie takie daje pełne możliwości wykorzysta­nia całej powierzchni garażu. Brama spełnia wymogi współczesnego budownictwa. Po­siada niezbędne certyfikaty a jej konstrukcja umożliwia montaż przy ograniczonej przestrze­ni w garażu. Może być montowana w garażach o niskim nadprożu. W celu podniesienia kom­fortu użytkowania bramę można wyposażyć w automat do otwierania.

Termoizolacyjność
Płaszcz bramy w całości wykonany jest z blachy stalowej. Natomiast elementy imitujące bramę wiejską wykonano ze specjalnego tworzywa. Całość konstrukcji jest odporna na wpływy atmosferyczne. W celu otrzyma­nia wysokiej izolacyjności termicznej, wnętrze panelu wypełniono pianką poliuretanową. Współczynnik U wynosi 1,5 W/m2K dla bramy zamontowanej. Grubość panelu 40/30 mm.

Trwałość
Cała konstrukcja bramy wykonana jest ze stali. Wyjątkiem są plastikowe nakładki, które imitują bramę wiejską. Mocuje się je do podłoża za pośrednictwem specjalnego kleju. Całość char­akteryzuje się bardzo dużą wytrzymałością na zmienne warunki atmosferyczne. Technologia ta jest unikatowa w skali światowej i zastrzeżona patentem dla firmy Wayne Dalton. Wszystkie el­ementy, standardowo są testowane, co zapew­nia długą trwałość produktu. Sprężyny skrętne sprawdzane są na wytrzymałość min 20 tys. cykli. Liny, zawiasy i inny osprzęt min. 50 tys. cykli. Brama posiada 10 lat gwarancji.

Wzory