PROMOCJE!    Kontakt     Für Deutsche Kunden    

 

 

Nowość!

 

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem drzwi KMT będących na stanach magazynowych. Do wyboru aż 43 modele i 804 możliwości różnych konfiguracji.

 

 

 

Drzwi dostępne w ciągu 10 dni, po potwierdzeniu dostępności wybranego modelu i koloru.

 

DRZWI ZEWNĘTRZNE

 Wzór 9

 

Wzór 12

 

 Wzór 13

 

 

 Wzór 26

 

 

     

 P100

 

 P101

 

 Sonata 03 - orzech szlachetny

 

 Sonata 03 - biały

 

       

 Kankan - antracyt

 

 Pre 03

 

 Pre 09

 

 Pre 12

 

       

 Wzór 26D

 

 Kankan - orzech szlachetny

 

 Wzór 1

 

 Wzór 30 - rozmiar 90

 

Wzory 9, 12, 13, 26, 26D, 1 i 30 - Wymiar 90. Drzwi otwierane na zewnątrz (lewe i prawe), drzwi posiadają srebrne okucia i próg aluminiowy z uszczelką. Klamka Tahoma. Izolacyjnośc termiczna Ud=1,1, izolacyjność akustyczna 31dB. Skrzydło grubości 54 mm, wypełnione pianką poliuretanową. Drzwi posiadają 3 boce antywyważeniowe, 3 zawiasy regulowane, a taże zamek główny 4-ryglowy w systemie jednego klucza i zamki dodatkowe górne i dolne 4-ryglowe.

 

Wzory P100 i P101 - Wymiar 90. Drzwi produkowane w innowacyjnej technologii płytowej, która umożliwia zachowanie piękna drzwi drewnianych i jednoczesne wyeliminowanie problemów związanych z tradycyjnymi technologiami płycinowymi. Skrzydło grubości 72 mm. Drzwi w systemie przylgowym, posiadają uszczelkę w skrzydle i w futrynie. Poszycie zewnętrzne wykonane z wodoodpornej sklejki sosnowej o grubości 7 mm. Wręg przeciwwyważeniowy, 2 niezależne zamki bolcowe, 4 zawiasy regulowane w trzech płaszczyznach. Nierdzewne blachy ozdobne od zewnątrz, pakiet szybowy REFLEX BRĄZ o grubości 72 mm.

 

Wzory Sonata i Kankan - Skrzydło o grubości 55 mm, o wzmocnionej knstrukcji stalowej, odporne na warunki atmosferyczne. Drzwi posiadają wzmocnienie w postaci zawiasów trójdzielnych i 3 bolców antywyważeniowych. Wypełnienie stanowi spieniony polistyren. Szyby płaskie, hartowane, ramki ze stali nierdzewnej INOX.

 

Wzory Pre 03, 09 i 12 - Skrzydło o grubości 72 mm, drzwi w systemie przylgowym, uszczelka w skrzydle oraz w futrynie. Konstrukcję stanowi drewno sosnowe klejone warstwowo, oklejone wodoodporną sklejką dębową. Drzwi posiadają próg aluminiowy z wkładką termiczną, 2 zamki LOB, regulowany zaczep zamka górnego w futrynie, wręg przeciwwyważeniowy, 3 zawiasy drzwiowe w trzech płaszczyznach. Zestaw 3-szybowy - w modelu 09 szyba reflex wypukła, natomiast w modelu 12 możliwe zastosowanie do wyboru szyby reflex lub piaskowanej.

 

 

DRZWI KLATKOWE

HERSE SET - orzech greko

 

HERSE SET - dąb greko

 

HERSE LUX SET - orzech greko

 

Enter 5

 

   

Enter 9

 

Enter 13

 

 Herkules 1 - złoty dąb

 

 Herkules 2 - marrone

 

     

Herkules 3 - latte

 

     

Drzwi HERSE SET i HERSE SET LUX - Skrzydło z ościeżnicą stałą i progiem ze stali nierdzewnej. Drzwi posiadają izolacyjność akustyczną na poziomie 32 dB. Konstrukcja to ramiak płytowy z MDF, pokryty dwiema płytami HDF i wypełniony specjalistyczną płytą Homalight. Wzmocnienie materiałem strukturalnym o grubości 16 mm. Grubość skrzydła - 46 mm. Drzwi posiadają dodatkową uszczelkę w skrzydle, 2 zamki 3-bolcowe na wkładkę patentową, 3 bolce antywyważeniowe, wkładka w systemie jednego klucza, 3 srebrne zawiasy 2-czopowe. Przy wzorze HERSE SET LUX - listwy aluminiowe występujące po obu stronach skrzydła. 

 

Drzwi ENTER - Rama skrzydła wykonana z płyty MDF, wzmocniona dodatkowo dwoma płaskownikami stalowymi. Wypełnienie stanowi płyta wiórowa otworowa. Izolacyjność akustyczna na poziomie 32 dB z ościeżnicą z uszczelką opadającą lub 27 dB z ościeżnicą z progiem stalowym. Drzwi posiadają zamek listwowy wielopunktowy, a także rygle przeciwwyważeniowe. Wykończenie stanowi frez dekoracyjny.

 

Drzwi Herkules - wszystkie modele dostępne w kolorach złoty dąb, marrone i latte. Rama konstrukcyjna wykonana z drewna klejonego, wypełnienie wykonane z płyty pełnej wzmacnianej, skrzydło oklejone folią PCV drewnopodobną. Zamek dolny i górny 3-ryglowy, regulowany zaczep zamka, 3 zawiasy 3D, 2 bolce przeciwwyważeniowe, uszczelka w ościeżnicy.

 

 

DRZWI WEWNĘTRZNE

       

 Premium

 

 Premium 1

 

 Premium 2

 

 Lack 10

 

       

 Lack 20s

 

 Lack 30s

 

 Magnolia 1 - orzech

 

 Magnolia 4 - orzech

 

       

 Magnolia 8 - orzech

 

 Magnolia 1 - biały

 

 Magnolia 4 - biały

 

 Magnolia 8 - biały

 

       

Juchas Eko 2/P

 

Juchas Eko 5/4

 

Juchas Eko 7/6

 

Wzór 2

 

   

Wzór 13

 

Wzór 23

 

 Piave 0 - dąb naturo

 

 Piave 0 - orzech

 

       

 Piave 1 - orzech

 

 Piave 2 - orzech

 

 Piave 1 - dąb naturo

 

 Piave 2 - dąb naturo

 

Piave 3 - dąb naturo

 

 Alba 0 - orzech

 

 Alba 2 - orzech

 

 Alba 3 - orzech

 

   

 Alba 0 - dąb naturo

 

 Alba 2 - dąb naturo

 

 Alba 3 - dąb naturo

 

 Floryda 1 - dąb eterno

 

       

 Floryda 2 - dąb eterno

 

 Floryda 3 - dąb naturo

 

 Floryda 1 - dąb śnieżny

 

 Floryda 2 - dąb szlachetny

 

 

Odessa nova 1 -

coimbra

 

Odessa nova 2 -

dąb szlachetny

 

Odessa nova 3 -

coimbra

 

Roma 1 - coimbra

 

 

Roma 2 - orzech

 

Roma 3 - coimbra

 

Roma 4 - orzech

 

 SEMKO SM/P - tabaco

 

SEMKO SM/R - tabaco

 

SEMKO SM/D - tabaco

 

SEMKO SE/P - somo

 

SEMKO SE/R - somo

 

     

SEMKO SE/D - somo

 

 Marsylia W-1 - orzech 3D

 

 Marsylia W-4 - orzech 3D

 

 Marsylia W-5 - orzech 3D

 

       

 Kalifornia W-1 - dąb 3D

 

 Kalifornia W-4 - dąb 3D

 

 Kalifornia W-3 - dąb 3D

 

 Kalifornia W-5 - dąb 3D

 

 

Nevada W-5 - merbau 3D

 

Nevada W-4 - merbau 3D

 

Nevada W-1 - merbau 3D

 

 Arizona W-5 - jesion 3D

 

   

Arizona W-4 - jesion 3D

 

Arizona W-1 - jesion 3D

 

   

Kolekcja Premium - Konstrukcję stanowi ramiak z płyty MDF, okleina DRE Cell-Decor. Drzwi posiadają zamek na klucz zwykły, blokadę łazienkową lub wkładkę patentową. Szyba DECORMAT o grubości 4 mm. Kolor - dąb bielony ryfla.

Kolekcja Lack - Model Lack 20s dostępny jest wyłącznie z tulejami. Dostępne kolory - biały, buk, olcha calvados.

 

Kolekcja Magnolia - Skrzydło wykonane w technologii ramiakowej STILE, ramiaki z płyty MDF, płyciny z płyty HDF o grubości 4 mm, oklejone folią greko. Drzwi posiadają zamek na klucz zwykły lub łazienkowy i 3 srebrne zawiasy 2-czopowe. Szklenie szybą hartowaną mleczną.

 

Kolekcje Piave, Alba, Roma i Odessa nova - Rama wykonana z płyty MDF, wypełnienie stabilizacyjne - plaster miodu, rama wraz z wypełnieniem obklejona obustronnie HDF. Skrzydło pokryte jest okleiną dekoracyjną ENDURO. Ramka przyszybowa wraz ze szprosem wykonana w kolorze skrzydła. Krawędzie pionowe skrzydeł zaokrąglone, krawędzie boczna i górna są okleinowane. . 

 

Kolekcja Floryda - Rama wykonana z płyty MDF, wypełnienie skrzydła stanowią płyciny o grubości 22 mm oraz płyciny i szyby o grubości 4 mm, rama wraz z wypełnieniem obklejona obustronnie HDF. Skrzydło pokryte jest okleiną dekoracyjną ENDURO. Ramka przyszybowa wraz ze szprosem wykonana w kolorze skrzydła. Krawędzie pionowe skrzydeł zaokrąglone, krawędzie boczna i górna są okleinowane. 

 

Kolekcja Semko - skrzydła wykonane w technologii Rama SOFT, która pozwala na uzyskanie produktu o zwiększonej wytzrymałości, sztywności konstrukcyjnej i stabilności. Konstrukcja ramowa, wypełnienie stanowią okleinowane płyciny. Kasetony wypełnione panelem płaskim lub szybą. 3 zawiasy czopowe, szkło białe matowe hartowane Lakmat.

 

Kolekcje Marsylia, Kalifornia, Nevada i Arizona - ramy wykonane z drewna klejonego i płyty MDF, wykończone okleiną drewnopodobną. Technologia PUR, umożliwiająca podniesienie odporności na uszkodzenia mechaniczne i czynniki termiczne. 3 zawiasy dwuczopowe, wypełnienie stanowi panel o grubości 4mm, szkło bezpieczne mleczne obustronne, gładkie o grubości 4 mm. Technologia wyciszenia szyb SilicSafe.

 

 

DRZWI TECHNICZNE I PRZECIWPOŻAROWE

Drzwi techniczne ZK

 

Drzwi przeciwpożarowe HPL30A1

 

Drzwi techniczne UT401

 

Drzwi przeciwpożarowe LF531